TCL Electronics En Güncel Teknolojik Ürünleriyle CES 2024’te

TCL Electronics, Ocak 2024’te Las Vegas’ta düzenlenecek olan CES 2024 teknoloji ürünleri fuarında, en yeni ürünleriyle yer alacağını duyurdu.

TCL Electronics, CES 2024’te farklı kategorilerdeki birçok yeni ürününü teknoloji tutkunlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Şirket, QD-Mini LED TV’ler, TCL Fresh Air klimalar, TCL Free Built-in Serisi buzdolapları, çamaşır makineleri, zengin özelliklere sahip mobil cihazlar, AR gözlükler, ticari ekranlar ve akıllı enerji çözümlerinin de dahil olduğu 15 kategorideki 100’den fazla ürünü, bu organizasyonda tanıtmaya hazırlanıyor.

Premium büyük ekran TV ve Mini LED TV alanındaki liderliğini sürdüren TCL, ekran teknolojisindeki en güncel gelişmeleri CES 2024’te sunarken, dünyanın en büyük QD-Mini LED TV’lerinden birini de ilk kez bu etkinlikte duyurmuş olacak.

Şirket, ödüllü ev sinema sistemlerinin yanı sıra; akıllı telefonları, tabletleri, akıllı gözlükleri ve diğer cihazları bir araya getiren, sektörün ilk akıllı mobil cihaz eğlence çözümlerini de tanıtmaya hazırlanıyor. Bu çözümler arasında, insan gözü için özel olarak optimize edilmiş en yeni NXTPAPER ekran teknolojisi ve 3D head-up ekrana ve güçlü yapay zeka özelliklerine sahip, RayNeo AR gözlükler de yer alacak.

TCL Electronics, dünya genelindeki iş ortaklarıyla birlikte, ABD Ulusal Futbol Ligi NFL’in resmi resmi TV ortaklığının da dahil olduğu birçok ekosistem iş birliğini hayata geçirmeye devam ediyor. Buna ek olarak şirketin en güncel çevresel, sosyal ve yönetişim (ESG) girişimleri aracılığıyla daha büyük ve daha sürdürülebilir bir geleceğe yönelik çalışmaları da CES 2024’te duyurulacak konular arasında.

TCL, 2023’ün ilk üç çeyreği boyunca istikrarlı büyümesini sürdürdü. TCL Electronics, TV kategorisinde; Filipinler, Avustralya, Myanmar ve Pakistan’da, toplam sevkiyatta birinci sırada yer aldı. TCL TV’lerin Kuzey Amerika bölgesindeki sevkiyatı bir önceki yıla göre %11,4 artarak, şirketi Amerika Birleşik Devletleri’nde sevkiyat verileri özelinde üçüncü sıraya yerleştirdi.

TCL TV’ler diğer bölgelerde ise sevkiyat açısından; Fransa’da ikinci, Çek Cumhuriyeti ve İsveç’te ise üçüncü sırada yer aldı. Mobil cihazlarda ise TCL markalı akıllı telefonlar, Kuzey Amerika’da Android telefon sevkiyatında ilk üç sırada içinde yer almayı sürdürdü. Klima ve RayNeo’nun AR ve XR gözlük kategorileri de dahil olmak üzere diğer TCL ürünleri de en yenilikçi özellikleriyle küresel pazarlardaki güçlü konumunu korumaya devam ediyor.

TCL Electronics CES 2024 etkinlikleri için:

Tarih ve Saat: 8 Ocak 2024 11.00 (PST)

Konum: Mandalay Bay, Kuzey Kongre Merkezi – Islander Balo Salonu

Tarih 9-12 Ocak 2024

Konum: Las Vegas Kongre Merkezi, Merkez Salon #18708

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x