Dövüş Oyunları İçi Özel Kontrolcü: Razer Kitsune

Razer, dövüş oyunları için özel olarak tasarlanmış, ilk tamamen düğmeli optik arcade kontrol cihazı Razer Kitsune’nin satışa sunulduğunu duyurdu.

Razer Kitsune, atari salonu kontrol panelinin dokunsal tatminini Razer’ın optik anahtarlarının en yeni teknolojisiyle birleştirerek geleneksel kontrol cihazlarından farklılaşıyor. Kitsune, rekabetçi dövüş oyunu oyuncularının talepleri göz önünde bulundurularak özenle hazırlanmış olup, yüksek hassasiyet ve üstün kontrol sunarken, kolay kurulum ve depolama için ince ve taşınabilir bir form faktörüne sahip.

Razer Kitsune Ürün Lideri Ali Homayounfar, “Razer Kitsune ile rekabetçi dövüşçülerin benzersiz taleplerine yanıt verdik” dedi. “Kitsune, tüm düğme düzeni ve optik anahtarların birleşimi sayesinde oyuncuların karmaşık hareketler gerçekleştirmesine ve her zamankinden daha hızlı tepki vermesine olanak tanıyan, oyun kontrolcüsünde yenilikçi bir sıçramadır. Tüm Capcom Pro Tour düzenlemelerine uygun olan cihaz hali hazırda Capcom ile iş birliği içinde geliştirmiştir.

Geleneksel kumanda kollarını dört hareket düğmesiyle değiştiren Razer Kitsune, dövüş oyunlarında kontrole yeni bir boyut getiriyor, giriş hatalarını azaltıyor ve oyuncuların karmaşık hareketleri kusursuz bir şekilde gerçekleştirmesine olanak tanıyor.

İlk kez, ödüllü Razer DeathStalker V2 Pro klavyede görülen Razer’ın Düşük Profilli Doğrusal Optik Anahtarlarını içeren Kitsune, rakipleri alt etmek ve her fırsattan yararlanmak için gereken hassasiyeti ve hızı sağlayarak ultra duyarlı girişler sunuyor.

Razer’ın ergonomik mükemmellik geleneğine sadık kalan Kitsune, taşınabilirlik göz önünde bulundurularak tasarlandı; bir sırt çantasında kolayca saklanabilen ince, taşınabilir bir form faktörüne ve hızlı kurulum ve paketleme için çıkarılabilir bir USB C Tipi kabloya sahiptir.

Kitsune’nin Kablo Güvenlik Tokası ve Turnuva Kilit Anahtarı, hararetli müsabakalar sırasında kazara bağlantı kopması ve istenmeyen giriş riskini ortadan kaldırarak oyunculara her saniyenin önemli olduğu anlarda gönül rahatlığı sunar.

Çıkarılabilir alüminyum üst plaka ve Razer Chroma RGB sunan Kitsune, oyuncuların yalnızca dövüş sırasında değil, aynı zamanda kendi benzersiz tarzlarına uygun özelleştirme seçenekleriyle de ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına olanak tanıyor.

Razer’ın Kitsune ile tamamen düğmeli optik arcade kontrolörleri alanına yaptığı yenilikçi atılım, oyun kontrolcüleri dünyasındaki değişimi temsil ediyor. Hassas dört hareketli düğme düzenini, duyarlı doğrusal optik anahtarları ve süper ince taşınabilir form faktörünü birleştiren Kitsune, PS5 ve PC için dövüş oyunu kontrolcüleri alanında yeni bir alan oluşturuyor.

Razer Kitsune, 299.99 dolar / 349.99 euro fiyatla satışa sunuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x