Akşener’e resti çekti: Beni susturamazsın!

Meral Akşener’in grup toplantılarında yaptığı konuşmaların metin yazarlığını yapan Hasan Sami Özvarinli, 15 Nisan’da istifa ederek AK Parti’ye geçti.

İstifasının ardından konuşan Özvarinli İYİ Parti içerisindeki FETÖ yapılanmasının partiyi esir aldığını belirterek, milliyetçilerin geri plana itildiğini, tüm kapıları FETÖ’cülerin tuttuğunu belirtmiş, partinin HDP ile gizli işbirliğini deşifre etmişti.

AKŞENER 250 BİN LİRALIK TAMZİNAT DAVASI AÇTI

Hasan Sami Özvarinli’nin açıklamalarının ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, eski danışmanı hakkında 250 bin liralık tazminat davası açtı.

Akşener’in açtığı davayı sosyal medya hesabından duyuran Hasan Sami Özvarinli şu ifadelere yer verdi; “Bu paralar bizim gibi insanlar için büyük paralar lakin mevzu millet olunca, canımızdan çok sevdiğimiz vatanımız olunca aslında değersiz rakamlar. Ben milletini, haysiyet ve şerefini asla para ile satmayan bir davanın temsilcisi olmak için yaşadım ve yaşıyorum. Sen bu duyguyu bilmezsin” dedi.

BU UCUZ TAKTİKLERLE BENİ SUSTURAMAZSINIZ

HDP ile gizli işbirliği ve partideki FETÖ’cüleri açıkladığı için Akşener’in kendisine dava açtığını belirterek; “Etrafındaki FETÖ müsveddelerini adlarıyla söyledim, HDP ile kurduğu gizli ve ucuz iş birliğini tek tek anlattım. Bu ucuz taktiklerle mi beni susturacaksınız. Hayatım boyunca ikiyüzlülerle mücadele ettim” dedi.

KAYNAK: SABAH GAZETESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x